FRISC® – (Fast Raiding Interception and Special Forces Craft)

Harekât sahasında kanıtlanmış sert karinalı şişme özel harekât botu. Aşırı soğuk iklimlerden tropik ortamlara kadar dünya çapında MST FRISC®, 2011'den beri tüm hava/deniz koşullarında personel ve ekipman taşıyabilen, çok amaçlı, yapılandırılabilir, yüksek hızlı deniz platformu olarak öne çıkmıştır. İngiltere, Hollanda, Belçika, Polonya vb NATO üyesi ülkelerin donanma, Özel Harekat / Özel Kuvvetleri ile Amfibi Kuvvetleri tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Çoklu denize indirme /alma seçenekleri arasında; kıç rampası, matafora, helikopter ile asılı taşıma ve C-130 veya daha büyük uçaklardan havadan atış yer alır. Tekne, sağlam ve güvenilir bir deniz aracı olarak tasarlanmıştır ve ticari olarak temin edilebilen satışa hazır teknolojisinin kapsamlı kullanımı ile birleştiğinde, son kullanıcıya arıza süresini en aza indiren ve görev başarısını en üst düzeye çıkaran, bakımı kolay ve servis verilebilir bir su üstü aracı sağlar.

Silah yetenekleri; birden fazla genel maksatlı makineli tüfeğin yanı sıra, 12,6 mm (0,50 cal), 7,62 mm silaha ilave olarak sis bombası fırlatıcı seçeneği ve bol miktarda cephane deposu arasında değişir. Son teknoloji navigasyon, taktik iletişim ve durumsal farkındalık sistemleri ile geliştirilmiş, açık deniz, kıyı ve nehir görevleri için çeşitli konfigürasyonlarda yetenekli güvenilir bir deniz platformuna sahip olduğunuz anlamına gelir.

FRISC’in 11.0 ve 9.5 metre boyunda olan modelleri için bizimle irtibata geçin.

 

FRISC® Ürün Bilgi Sayfaları

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yankarmarine.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024