SÜRATLİ BOTLAR

MST, 4 metreden 25 metreye kadar uzunluğu ile askeri ve profesyonel kullanım için dünyanın önde gelen Sert, Şişirilebilir ve Yüksek Hızlı Teknelerinin üreticisidir.


MST iş modeli sektörde benzersizdir. Kanıtlanmış bir dizi platformdan müşterilerimizin özel gereksinimlerini karşılamak için uyarlanmış esnek modüler çözümler sunulmaktadır. Herhangi bir üretim başlamadan önce özel ihtiyaçlarını anlamak için geliştirme sürecinde müşterilerle yakın bir şekilde çalışılmaktadır. Bu özel yaklaşım, MST'den alınan her teknenin, doldurması gereken role ideal olarak uygun olduğu ve maksimum performans, yetenek ve etkinlik sunmasını sağladığı anlamına gelir.


MST, bu alanlardaki uzmanlar tarafından üretilen temel bileşenlerle zanaatın tasarımı, geliştirilmesi ve nihai montajına odaklanır. Gemi Mimarları ve Gemi Mühendisleri tarafından denetlenen, uzmanların birlikte çalıştığı bu model, teknenizin tüm bileşenlerinin mümkün olan en yüksek kalitede üretilmesini sağlar.


MST, dünya çapında 21'den fazla ülkede küresel satış ve destek hizmetleri sunmamızı sağlayan, hem tamamına sahip olunan şirketlerden hem de stratejik ortaklıklardan oluşan bir ağa sahip uluslararası bir şirkettir.


Tüm bu faktörlerden dolayı, MST gemileri her okyanusta hem profesyonel hem de askeri kapasitelerde kolluk kuvvetleri, denizcilik, arama kurtarma, devriye, özel operasyonlar, balıkçılık ve koruma gibi çeşitli rollerde çalışmaktadır.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.yankarmarine.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2024